Gizlilik politikası

Ümraniye, Çamlık Mahallesi, Şeker Sokak No: 36/B adresinde faaliyet gösteren Jungle Healthy Food, kullanıcılarının www.jungle.com.tr adresi üzerinden sundukları kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

Gizli Bilgiler olarak anılacak bu bilgiler; kullanıcıların isim soyisim, doğum tarihi, kargolama adresi, telefon numarası ve e-posta adresini içermektedir.

Jungle Healthy Food, sunucularında toplanan bu bilgileri kargolama operasyonunu yürütmek amacı ile kargo firmaları ile paylaşabilecek; dönemsel olarak da promosyon faaliyetlerinin kurgulanması, tanıtım, reklam, pazarlama ve iletişim faaliyetleri amacı ile kendi bünyesinde kullanabilecektir.

Jungle Healthy Food, kişisel bilgileri, söz konusu kullanıcının bilgisi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı bir amaçla kullanmamakta ve kesinlikle satmamaktadır.

Jungle Healthy Food, bu gizli bilgileri koruma ve yetkisiz kullanımını önleme anlamında gerekli özeni göstereceğini taahhüt eder.

Ancak; Jungle Healthy Food, gerekli önlemleri almış olmasına rağmen, www.jungle.com.tr websitesine ya da sistemlerine yapılacak saldırılar sonucunda bu bilgilerin açığa çıkması konusunda Jungle Healthy Food’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Jungle Healthy Food, kullanıcıların, sitedeki konforunu artırmak, ve de kullanıcının hareket ve tercihlerini analiz etmek amacı ile cookie kullanabilir; ancak kullanıcılar bunu tarayıcı ayarlarından engelleyebilir. Jungle Healthy Food, bu verileri, etkin ve seçkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacı ile kullanabilecektir.

Kullanıcılar, bütün bilgilerini www.jungle.com.tr adresinden her zaman güncelleyebilir. Bu bilgilere, bir başka kullanıcı asla ulaşamamaktadır. Kullanıcı bilgileri, resmi makamlarca, resmi makamlara açıklama yapmak mecburiyeti doğduğunda açıklanabilecektir.

Kullanıcılar, www.jungle.com.tr adresini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.